top of page

Acerca de

eller

İşletmenizin Dijitalleşme Yolculuğunda  Güvenilir Yol Arkadaşınız

BMR Turkey

BMR Türkiye; Veri Güvenliği ve Veri Yönetimi alanında dünya pazarında kendini kabul ettirmiş, 20'den fazla çözümü katma değerli bir distribütör olarak, iş ortaklarıyla birlikte, hem Türkiye'da hem de yurt dışında sunan, satışını ve satış sonrası destek hizmetlerini, deneyimli kadroları ile sağlayan bir organizasyona sahiptir.

 

2013 Yılında kurulmuş olan BMR Türkiye, iş ortaklarına ve işletmelere; geniş, günümüzün müşteri beklentilerini karşılayan ve müşteri ihtiyaçları ile birebir örtüşen, rekabetçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sunulan tüm teknolojiler, birbirleriyle entegre olarak çalışabilmekte ve müşterilerin sadece günlük değil, geleceğe yönelik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. 

BMR Türkiye'nin sunduğu tüm teknolojiler, yerel iş ortaklarıyla ve müşterilerin BT ekipleriyle birlikte ortak PoC'ler yapılarak gözlemlenir, değerlendirilir ve farklı çözüm yaklaşımları ortaya konulur. Zira iş ortaklarımızın sahip olduğu tüm bilgi birikimini, sunduğumuz teknolojilerle ilişkilendirmek, en önemli katma değerlerimizden biridir. 

BMR Türkiye, distribütörü olduğu ürünlerle faaliyet gösterdiği ülkelerde üreticinin temsilcisi rolünü üstlenirken aynı zamanda projelerin müşterilerinin hedefleri doğrultusunda başarısını temin etmek amacıyla, üretici firmalarla olan tüm konularda adeta müşterinin bir temsilcisi gibi hareket etmeyi de kendisine prensip edinmiş olan bir iş ortağınızdır. ​

BMR Türkiye'nin sunduğu en önemli değer ise 350+ şirkette yapılan projeler sonucunda oluşmuş olan GÜVENDİR .

bottom of page